Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

mistr pro Prachatice volná místa

Volná místa profese mistr pro Prachatice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • mistr
  • mistr Prachatice
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro mistr Prachatice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Mistr

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Mistr - podmínkou ŘP sk. B, nabízíme dále stravenky, služební telefon.

Zaměstnavatel:
Povltavská stavební společnost s.r.o.
Přidat k oblíbeným

MISTR

Výhodou: řidičský průkaz sk. B a praxe v oboru Náplň práce: drobné práce na stavbách a opravy v rámci reklamací

IZOLTECHNIK CZECH s.r.o.

MISTR/OVÁ VE VÝROBNÍ FIRMĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Organizace práce dané směny, řízení výroby dle definovaného plánu, Vedení týmu operátorů ve výrobě, Spolupráce na rozboru zjištěných závad / neshod a jejich příčin, Spolupráce s odděleními napříč společnosti POŽADUJEME: Zkušenosti ...

OKULA Nýrsko a.s.