Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

manager pro Ústí nad Orlicí volná místa

Volná místa profese manager pro Ústí nad Orlicí vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • manager
  • manager Ústí nad Orlicí
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro manager Ústí nad Orlicí, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Manager/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní komunikace s dodavateli a zákazníky, spolehlivost, samostanost, odpovědnost, organizační schopnosti POŽADAVKY: spolehlivost, samostanost, odpovědnost, organizační schopnosti NABÍZÍME: nástup možný ihned, měsíční prémie, ...

Zaměstnavatel:
ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů (pouze OZP)

NÁPLŇ: jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty, práce je vyhrazena jen pro OZP - 5 hod./den. POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, ochotu ...

VS Facility Agency s.r.o

Assistant call center manager

Místo výkonu práce Pardubice. Náplň práce: -Řízení provozu svěřených projektů -Reporting na základě požadavků přímého nadřízeného -Reporting na základě požadavků zákazníka/zadavatele -Vedení přímých podřízených a jejich hodnocení -Školení ...

Teleperformance CZ, a.s.