Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

administrativní pracovník volná místa

Volná místa profese administrativní pracovník vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Administrativní pracovník/ce - specialista pohledávek

| Inzerováno déle jak týden

Co od Vás očekáváme: Vzdělání nejlépe právnického popř. ekonomického směru, vysokoškolské vzdělání výhodou, praxe minimálně 3 roky nejlépe na ekonomickém nebo právnickém úseku, výborná znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, psaní všemi 10-ti), ...

Zaměstnavatel:
G. P. Investments a.s.
Přidat k oblíbeným

Administrativní pracovník/pracovnice ekonomického úseku a správy majetku

Místo výkonu práce: Pardubice Náplň práce: Administrativní práce v oblasti: - správa majetku a nemovitostí - zpracování podkladů pro fakturace a inventury - zpracování obchodních nabídek - likvidace přijatých faktur a účetních dokladů - archivace ...

SK-EKO Systems s.r.o.

Administrativní pracovník - ekonom

| Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: měsíční zpracování podkladů k fakturaci, měsíční zpracování podkladů pro mzdy, vedení fakturace a vystavování faktur, vedení evidence faktur, kontrola správnosti faktur, vystavování platebních příkazů, kontrola pohledávek a závazků, ...

Adas Security Group, s.r.o.