Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

vedoucí oddělení pro Jihočeský kraj volná místa

Volná místa profese vedoucí oddělení pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro vedoucí oddělení Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

EKONOM | STRAKONICKO | NÁSTUP IHNED

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Nabízíme zajímavou příležitost pro FINANČNÍHO MANAŽERA / EKONOMA na Strakonicku! Hledáte práci v oblasti podnikových financní a máte již několikaletou praxi v oboru? Dorozumíte se anglicky (převážně emailem) a můžete nastoupit prakticky ihned? Pak ...

Zaměstnavatel:
Grafton Recruitment s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Vedoucí oddělení

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: Organizace činností ve svěřeném útvaru Odpovědnost za plnění stanovených cílů Personální úkony v rámci svěřeného útvaru Zodpovědnost za dodržování firemních nařízení a zákonných požadavků Požadujeme: Aktivní znalost AJ a NJ + ...

Bosch Powertrain s.r.o.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OBALŮ| LOGISTIKA

Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Máte zkušenosti z oblasti logistiky s balením produktů? Setkal/a jste se s prací v systému SAP? Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ DO SPOLEČNOSTI V AUTOMOTIVE NA ODDĚLENÍ ...