Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

kalkulant pro Pardubický kraj volná místa

Volná místa profese kalkulant pro Pardubický kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • kalkulant
  • kalkulant Pardubický kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Kalkulant/ka vstřikovacích forem

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: kalkulace cen vstřikovacích forem POŽADUJEME: praxe v automotive výhodou, vzdělání tehnického, strojírenského zaměření NABÍZÍME: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, podpora vzdělávání ...

Zaměstnavatel:
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro kalkulant Pardubický kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA, KALKULANT/KALKULANTKA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Životopis zašlete na email: opletal@tomi-remont.cz, kontaktní osoba Opletal Petr Ing., tel.: 602 218 170 (volat Po-Pá 7:00-15:00) Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou ve stavebním oboru, orientaci a přehled v projektových ...

TOMI - REMONT a.s.

KALKULANT | ROZPOČTÁŘ

Máš zkušenost s tvorbou kalkulací a rozpočtů a alespoň SŠ technického směru? Čísla jsou důležitou součástí Tvého života? Hledá se kalkulant! Budeš: * Tvořit rozpočty a kalkulace * Pracovat s výkresovou dokumentací * Spolupracovat na přípravě ...

Grafton Recruitment s.r.o.