Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

plánovač pro Olomoucký kraj volná místa

Volná místa profese plánovač pro Olomoucký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • plánovač
  • plánovač Olomoucký kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro plánovač Olomoucký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Vedoucí plánovač/ka výroby

| Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: vkládání dat do počítače, získávání a třídění potřebných dat, plánování výroby, vytváření průvodek a dodacích listů, evidence přijatého a vydaného materiálu, plnění operativních úkolů POŽADAVKY: znalost německého jazyka na komunikační ...

Zaměstnavatel:
SMM Elektro, spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

PROCESNÍ INŽENÝR/PLÁNOVAČ VÝROBY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Pokud máte zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, nebo plánování výroby a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici PROCESNÍ INŽENÝR!!!! Vaším úkolem bude: * plánování výrobních procesů a ...

Grafton Recruitment s.r.o.

PLÁNOVAČ VÝROBY

Práce ve velkých korporátech není nic pro Vás? Hledáte uplatnění v oblasti logistiky nebo plánování výroby? Máte rádi práci, která není stereotypní, a kde je možné uplatnit své vlastní nápady? Takového kolegu/yni právě hledáme na pozici PLÁNOVAČ ...