Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

plánovač pro Olomoucký kraj volná místa

Volná místa profese plánovač pro Olomoucký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro plánovač Olomoucký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Plant Controller (Operativní kontroler - ekonom/ka)

| Inzerováno před 5 dny

Popis pozice: Zastřešení controllingových činností v nově vznikajícím závodu na převodovkové motory, nastavení navazujících procesů a zajištění propojení účetních systému se sesterským závodem v Číně Zodpovědnosti - provádění operativních změn ...

Zaměstnavatel:
Siemens s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Plánovač/ka výroby

| Inzerováno déle jak měsíc

POŽADAVKY: vzdělání technického směru, uživatelská znalost Excel, základní znalost angličtiny nebo němčiny, analytické myšlení NABÍZÍME: stravování, 25 dnů dovolené, jazykové kurzy, 13. plat KONTAKT: telefonicky (7:00 až 17:00) Volné místo ...

KAYSER, s.r.o.

PLÁNOVAČ VÝROBY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Láká Tě oblast plánování výroby? Domluvíš se anglicky a rád bys působil v úspěšné společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak neváhej a přihlas se na pozici: "PLÁNOVAČ VÝROBY" Tvou náplní práce bude: * analýza produktivity * kontrola ...

Grafton Recruitment s.r.o.