Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

plánovač pro Olomoucký kraj volná místa

Volná místa profese plánovač pro Olomoucký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro plánovač Olomoucký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Plant Controller (Operativní kontroler - ekonom/ka)

| Inzerováno déle jak měsíc

Popis pozice: Zastřešení controllingových činností v nově vznikajícím závodu na převodovkové motory, nastavení navazujících procesů a zajištění propojení účetních systému se sesterským závodem v Číně Zodpovědnosti - provádění operativních změn ...

Zaměstnavatel:
Siemens s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Dílenský plánovač - manipulant

MÍSTO VÝKONU: Dvořisko č.p. 1219, 565 01 Choceň 1 PRACOVNÍ NÁPLŇ: - plánování a příprava materiálu na výrobní pracoviště POŽADUJEME: - praxi v řízení VZV minimálně 1 rok - platný průkaz řidiče VZV - organizační schopnosti - zodpovědnost, ...

Kögel, s.r.o.